12. päev – töö, vesi ja vile (laul)

Mis siis täna pildil oli.
Saime jälle koduloomi juurde – lisaks kolmele rebasele on meil nüüd kaks kassi. Üks neist kõndis truisti Epu kannul terve põhjaranniku retke tuletorni juurde. Airi, kes väidetavalt üldse kasse ei armasta, söödab neid tuunikalapastaga, aga juua ei anna – loomapiinaja selline! Indrek on palju humaansem, tema ei taha meie armast neliveo-Volvot piinata ja valab talle iga natukese aja tagant juua. Selle eest teenib Volvo meid ausalt, muidugi peale seda, kui oleme ta käima lükanud. Siis tema sõidutab meid isegi läbi lompide ja mere tööd tegema ja meie paneme kõigepealt vihma peletamiseks riided kuivama. Veel varem, enne kadakate vahel minekut, oleme vihma peletamiseks laulnud „Päikeseratast“. Uus jalanõude mood on osalt rahvuslik (Leiburi must leib), osalt põhjarahvuslik (Fazer). Ahjaa, kütus sai otsa, nüüd töötavad riistad kondiauru peal. Saekett läheb nagunii pidevalt krussi.

Strateegilised toiduained nagu või ja hapukoor said ka otsa, lisaks on osad meist juba kolmandat päeva ilma tubakata sellel saarel.

Tegelikult oleme ülivägaekstraultrahüpersuper rahul!

Kui me kuivaks oleme saanud.

Ja sauna.

Öisest tormist ei tea mina midagi. Ma andsin alla peale kahte poolmagamata ööd, mil kuppeltelk väänles, lapikuks väändus ja plagises, ja kolisin majja. Vaprad telkidessejäänud nautisid ekstreemsusi edasi. Kohati tekitas tormi ka kass, kes sooritas telgil batuudihüppeid.

Veel tähelepanekuid – RMK teeb oma matkaradasid üsna märgadesse kohtadesse, edaspidi võiksid nad ka ujumisrajad kaardile kanda.

Päikesekuivatatud keebid

Talgumood

Kaks pead on ikka kaks pead

Noogimaa serval, raja teises otsas on Saaremaa.

6 km vasakule jääb Kuusnõmme

Kassile meeldib Lammastepank ka üliväga nagu meile kõigile.

Huvitav mitu kassi meil homme on?

Rubriigid: Talguregatt2010. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s