II etapi algus Kesselaiul

Nagu eelnevas postituses juba mainiti, õnnistati meid äikesevihmaga juba Virtsus kui me viimast talgulist laevale ootasime. Paljudel meie seast olid lootused kõrgetele tormilainetele, kuid kahjuks oli meri rahulik mis rahulik. Pinget kruttis vaid tõsiasi, et Kesselaiu-Indreku sadamas pole 1,8m süvisega laev kunagi käinud ja mingi võimalus oli jääda madalikule. Paraku ka ses osas laabus kõik liigagi libedalt vaid mõningast muda põhjast üles keerates…

Indrek oli meil loomulikult perega vastas, suurima abivalmidusega juhatas ta meid uudsesse potentsiaalsesse laagripaika ning tegi ATV-transat. Üle sai kaedud ka eelmise aasta tööplats, kus homme töö suure hurraaga algab.

Meie laager iidsete kiviaedade vahel meenutab taas elluärganud küla. Külaasukate nimekirja kuuluvad ka terve seltskond uudishimulikke hereforde ning kitsed. Täielik harmoonia :). Sellegipoolest teab iga talguline, et meie aeg Kesselaiul on piiratud ning nii kutsusid terve õhtu jooksul ühte ja teist talgulist uued avastamata rajad, mistõttu jäi, patt tunnistada, tegemata tutvusring. Aga homme on ka päev!

Anonüümne talguline.

Rubriigid: Telguregatt2011. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to II etapi algus Kesselaiul

  1. Kati ütles:

    Täitsa loomastunud talguline

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s