Kesselaid – Haapsalu – Osmussaar

On selgunud huvitav tõsiasi – Kessulaiu loomad jälgivad samuti meie blogi. Just saime neid kiita viisaka ülalpidamise eest, kui kesköö paiku algas meie telklaagris tõsine džunglipidu. Ööuni oli rikutud.

Hommikul pakkisime uniste nägudega oma laagri ja suurem osa meist lootis hällitavat Väinamere kruiisi lõpp-punktiga Osmussaar. Sadamakapteni ja ATV abiga saime jahta muulide vahelt vabasse vette lootsitud ja 9 tunni pikkuseks kujunenud merereis võis alata. Kahetseda võib vaid seda, et tuule aeglus ei lubanud heisata purjeid. Haapsalu 2-tunnine peatus oli vaid kirsiks tordile.

Ega jahta tüürimees meil palju põõnutada ei lasknud: saime merendusalaseid algteadmisi kuulda/proovida ja pidime lõpuks end eksamitestis proovile panema. Et mitte regati esimesele osale alla jääda, sooritasid ka meie vapramad talgulised kunstipäraseid vettehüppeid ja trikke. Nägime ära ka hülged.

Osmussaarel oli meie saabumist tervitama tulnud pea kogu saare elanikkond. Raporteerisime oma saabumisest saarevahile, laadisime kogu kraami ja osa talgulisi traktorikärule ja võis alata sõit saare teise otsa majaka juurde, kus on meie tulevane töö- ja elupaik järgnevaks 3ks päevaks.

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s