Talguregatist

ELFi talgud lähevad kaheks nädalaks jahtaga Runbjarn merele. Kahenädalane merereis mööda Eesti väikesaari kannab nime Talguregatt.  Talguregatt sai ELFi ja Puulaevaseltsi Vikan poolt ellu kutsutud selleks, et minna oma silma ja töökätega väikesaartega tutvust tegema. Kuulata maad kuidas saartel ja siinsel loodusel läheb, lüüa oma abikäed külge ning teha plaane tulevikuks.

Võtame kaasa paraja grupi talgulisi, tarvilikud tööriistad ja kahe nädala toidumoona ning asume veele. Kosutav meresõit väikesaartele on jagatud kaheks etapiks, reisiliste peale- ja mahaminekuks randume 23. juuli pärastlõunal Virtsu sadamas.

(See on esialgne teekond, tuuled ja tormid võivad põhjustada marsruudi muutumise.)

I etapp 17. – 23. juuli: Manija-Abruka-Virtsu

II etapp 23. – 31. juuli: Kesse-Osmussaar-Vormsi

Esimesel etapil ulatame abikäe Manilaiu kõredele ja rannaniitudele ning aitame taastada vägevat puisniitu Abrukal. Teisel etapil teeme Kesselaiul aiaposte ning aitame taastada väärtuslikke loopealseid Osmussaarel ja Vormsil.

Talguregati kokkuvõtteid saab lugeda siit  (b)logiraamatust, kus kõik regatil kaasalöövad talgulised saavad jagada enda muljeid, pilte, videosid ja päevategemisi. Kõik talgusõbrad on oodatud siia lehekülgedele panustama!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s